Super występ Pawła w Warszawie
W międzynarodowym, mocno obsadzonym turnieju Same Judo Cup 7, w którym wystartowali zawodnicy m.in. z Azerbejdżanu, Rumunii, Ukrainy czy Gruzji nasz zawodnik Paweł Kubka wywalczył 3 miejsce w kategorii wagowej do 39 kg. Paweł stoczył cztery bardzo dobre walki, wygrywając 3 pojedynki przez ippon. W pierwszej walce pokonał zawodnika z Ukrainy. Następnie po dogrywce zwyciężył z przeciwnikiem z Warszawy. W trzeciej walce, o wejście do finału uległ zawodnikowi z Rumunii. W walce repasażowej o brązowy medal bez problemu pokonał rywala z Warszawy. Paweł jako jedyny Polak stanął na podium w swojej kategorii wagowej.💪🥋🏆🥉

Gratulacje!


17.05.2023
Start w Kutnie
W sobotę 13 maja 2023 r. odbyły się XV Mistrzostwa Kutna w Judo Dzieci i Młodzików. Nasi zawodnicy wywalczyli 12 medali.
Oto wyniki:

1 miejsca: Mizer Maja, Kotusiewicz Zofia, Zielińska Aleksandra, Kubka Paweł
2 miejsca: Markiian Rybak, Kozieł Krzysztof
3 miejsca: Halbina Karol, Łowicki Antoni, Mitko-Staworzyński Tomasz, Banach Jędrzej, Śliwiński Tymon, Kołacz Marek
5 miejsca: Michliński Krzysztof, Ratajczyk Antoni, Buss Aleksander, Mikłasz Zofia, Proszowski Marcin
7 miejsca: Wojszczyk Antoni, Kępiński Albert
Udział: Górecki Ksawery

Gratulacje dla zawodników!


17.05.2023
IJL w Warszawie
Uff, ciężka przeprawa za nami. Warszawski turniej dla trzynastu naszych zawodników okazał się dobrą szkołą życia, czego zresztą się spodziewaliśmy. Dla kilkorga była to bardzo krótka przygoda startowa, kilkoro stoczyło 2-3 walki nie dające jednak przepustki do miejsca punktowanego. Bardzo dobry występ Karola Halbiny (6:1), który zajął trzecie miejsce oraz Antka Łowickiego (4:2), który był piąty po bardzo dobrym turnieju. Po dwóch niezwykle ciężkich turniejach IJL, 13 maja, jedziemy do Kutna, gdzie doświadczenie nabyte w Bytomiu i Warszawie powinno zaprocentować dobrymi walkami. Przypominamy o konieczności potwierdzenia startu.
Gratulacje dla zawodników!


25.04.2023
IJL w Bytomiu
IJL - VI Międzynarodowe Mistrzostwa Bytomia w Judo zainaugurowały International Judo League 2023! Zawodnicy Kokoro Łódź wzięli w nich udział. Dwa dni zmagań na bytomskich matach, około 700 zawodników z 56 klubów, w tym z Bułgarii, Litwy, Słowenii, Czech i Ukrainy to gwarancja niesamowitych emocji sportowych, ale też inna ranga zawodów! Dlatego też każda walka wygrana ma swoją wagę. Pięcioro naszych zawodników stanęło do rywalizacji. Pierwsze miejsce 🏆🥇zajęła Aleksandra Zielińska wygrywając wszystkie 5 walk. Na siódmym miejscu zawody ukończył Jędrzej Banach. Pozostali poza czołową siódemką, ale z dobrymi walkami i pojedynczymi zwycięstwami.
Gratulacje dla zawodników!


18.04.2023
Akrobaci w Warszawie
Z zawodów w Warszawie wrócili nasi akrobaci, specjaliści od skoków na ścieżce. W trzech kategoriach zaawansowania wystartowało 450 zawodniczek i zawodników z 30 klubów. Nasza 25 osobowa ekipa zaprezentowała się bardzo dobrze zajmując wysokie 5 miejsce drużynowo. W najwyższej kategorii AcroPro dziewcząt 11 miejsce zajęła Maja Gamińska, w kategorii AcroMedium na piątym miejscu wśród chłopców uplasowal się Bartosz Szpargała, a wśród dziewcząt na 6 miejscu Laura Micielska i na13 miejscu Kamelia Buchner. Pozostali zawodnicy i zawodniczki również spisali się świetnie, biorąc pod uwagę fakt, że nie wystawiliśmy nikogo w kategorii Basic.
Gratulacje dla zawodników i trenera!


28.03.2023
Zapraszamy na obozy letnie
LATO Z KOKORO

Zapraszamy wszystkie dzieci trenujące w sekcjach klubu oraz uczniów szkoły na obozy letnie. MUKS Kokoro we współpracy ze Szkołą Mistrzów Kokoro organizuje dwa obozy w Białym Borze.

Termin pierwszego obozu 16.07 – 26.07. 2023, drugi termin 26.07 – 05.08.2023. Cena 11 dniowego obozu – 2290 zł.

OFERTA

Lokalizacja: Ośrodek usytuowany jest w sąsiedztwie miasteczka Biały Bór położonego przy trasie nr 25 Człuchów – Koszalin. Otoczony jest dużym kompleksem lasów sosnowych. Sam teren o powierzchni około 8 ha usytuowany jest bezpośrednio nad brzegiem jeziora. Od lat jezioro objęte jest strefą ciszy oraz posiada I klasę czystości wody. Mimo, iż teren ośrodka jest dość duży, nie ma problemów z zachowaniem bezpieczeństwa, ponieważ baza jest ogrodzona ze wszystkich stron. Uczestnicy są zakwaterowani w pięciu dwuczęściowych pawilonach połączonych zadaszonym patio. W pawilonach dzieci śpią w 2,3,4,5,6 osobowych pokojach. Dzieci są dzielone na grupy wiekowe, a zajęcia dostosowane do zainteresowań i wieku uczestników.

Ośrodek posiada:

Salę do sportów halowych,
boiska do piłki nożnej, koszykowej i siatkówki,
stoły do tenisa stołowego,
kąpielisko strzeżone na wyłączność z pomostem,
kajaki, łodzie wiosłowe, deski surfingowe, żaglówki, motorówkę, narty wodne,
strzelnicę z bronią pneumatyczną,
ściankę wspinaczkową i miejsce do zabawy na skrzynkach,
miejsce do gry w paintball (poza ośrodkiem),
plac zabaw, miejsce na dyskotekę,
miejsca na ogniska,
kilka pomieszczeń świetlicowych,
stołówkę,
WiFi

Atrakcje dopasowane do wieku uczestników:

- pełna przygód gra terenowa
- zjazdy i wygibasy na urządzeniach wodnych
- pływanie na ślizgach wodnych za motorówką
- zajęcia wspinaczkowe
- nauka żeglarstwa (łódki Omega i MAK)
- nauka windsurfingu
- pływanie kajakami i łódkami wiosłowymi
- ogniska, dyskoteki
- strzelanie z wiatrówek
- pistolety nerf
-zajęcia plastyczne i artystyczne
- wycieczki
- slackline – akrobacje i utrzymywanie równowagi na taśmie rozpiętej na niewielkiej wysokości
- profesjonalne pole do paintbolu (dodatkowo płatne 50 zł)
- zajęcia sportowe z trenerami

Cena obejmuje:

Zakwaterowanie i pełne wyżywienie (4 posiłki),
Przejazd autokarem
Opiekę pielęgniarki,
Opiekę ratowników WOPR i sterników,
Ubezpieczenie uczestników
Korzystanie z pełnej infrastruktury ośrodka w tym sprzętu wodnego,

Kadra:

- nauczyciele ze szkoły Kokoro
- trenerzy z MUKS Kokoro

Dla stęsknionych rodziców na bieżąco fotorelacja z obozu

Rezerwacja miejsca – wpłata zadatku w wysokości 290 zł do 28 lutego 2023 roku
Numer konta do przelewów: 47 1600 1462 1882 5039 7000 0001
Dokonując przelewu pamiętajmy o tym, aby wpisać imię i nazwisko dziecka oraz czego wpłata dotyczy np. Jan Kowalski zadatek na obóz Kokoro turnus I

Harmonogram wpłat:

290 zł do 28 lutego 2023
1000 zł do 30 maja 2023
1000 zł do 30 czerwca 2023

Ilość miejsc ograniczona

Film z naszych wcześniejszych obozów

Akrobatyka, judo, taniec sportowy

I turnus 16.07 - 26.07.2023II turnus 26.07 - 05.08.2023Obozy dochodzeniowe

07.08 - 13.08.2023

14.08 - 20.08.2023

21.08 - 27.08.2023

Szczegóły o obozach dochodzeniowych wkrótce22.01.2023
Zapracowany grudzień
Wiele się działo przez ostatnie trzy tygodnie. Zorganizowaliśmy Małą Ligę Kokoro (I edycja) dla młodszych zawodników. Wystartowało prawie 100 zawodniczek i zawodników. Dla wielu był to pierwszy start w życiu, ale poradzili sobie świetnie. Mikołaj docenił wysiłki. Każdy uczestnik otrzymał czapeczkę i czekoladowy przysmak oraz dyplom. Najlepsi zdobyli medale będące pierwszymi z czterech elementów składających się na całościowy medal z planowanych czterech edycji. Kolejna edycja prawdopodobnie pod koniec lutego. Miecz samurajski i wiele innych nagród czeka na najlepszych zawodników po czterech edycjach Małej Ligi. Wystartowaliśmy również w turnieju z okazji 50-lecia Pałacu Młodzieży. 24 naszych młodych zawodniczek i zawodników spisało się bardzo dzielnie. Większość startowała pierwszy raz w takim turnieju, ale wszyscy poradzili sobie bez zarzutu. No i wreszcie egzaminy na stopień dla prawie 60 osób, które odbywały się przez dwa weekendy. UFF, czas na zasłużony odpoczynek w przerwie świątecznej. Później dalsze doskonalenie się w judo.

Gratulacje dla wszystkich uczestników wydarzeń!


19.12.2022
Ola znów wygrywa
Doskonały start naszej zawodniczki Aleksandry Zielińskiej w Poznaniu na International Judo League. Ole bez problemu wygrywa wszystkie walki i wygrywa swoją kategorię

Gratulacje!


25.11.2022
Puchar Polski
Aleksandra Zielińska zajęła pierwsze miejsce w Pucharze Polski w kategorii U12, które odbyły się w Warszawie. Był to pierwszy turniej dla tej kategorii wiekowej rozgrywany jako Puchar Polski

Gratulacje!


27.10.2022
Turniej w Tuliszkowie
W miniony weekend nasi zawodnicy wystartowali w Turnieju w Tuliszkowie. Na najwyższym stopniu podium uplasowali się Aleksandra Zielińska i Antoni Łowicki, drugie miejsce zajęli Karol Halbina i Kamil Lewandowski, a na trzecim stopniu podium stanęli Aleksander Buss, Jędrzej Banach, Marek Kołacz i Emil Strzyżewski.

Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników!


12.10.2022
Zawody w Płocku
Nasi zawodnicy wystartowali w VI Międzynarodowym Turnieju w Płocku organizowanym przez Klub Sensei Płock. W mocno obsadzonym turnieju w którym wystartowało ponad 700 zawodników nasi podopieczni zdobyli trzy medale. Na najwyższym stopniu podium uplasowała się Aleksandra Zielińska, drugie miejsce zajęła Maja Mizer, a na trzecim stopniu podium stanął Antoni Kowalski.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich naszych zawodników biorących udział w turnieju ale którym tym razem się nie udało stanąć na podium!


08.10.2022
Obóz dochodzeniowy
Ostatnie dni wakacji nasi zawodnicy spędzili uczestnicząc w zorganizowanym przez nasz klub obozie dochodzeniowym. Przez tydzień mogliśmy mocno popracować na treningach judo oraz wzmacniając swoją siłę na treningach siłowych. Swoją elastyczność doskonaliliśmy na zajęciach z akrobatyki. Nie zabrakło zajęć z psychologiem sportu, na którym mogliśmy potrenować swoją siłę mentalną. W międzyczasie dobrze się bawiliśmy grając w nerfy i relaksowaliśmy przy hitowych filmach animowanych. A to wszystko w przyjaznej atmosferze sprzyjającej nauce i zabawie.


30.08.2022
Egzaminy na stopień
12 czerwca odbył się egzamin na kolejne stopnie szkoleniowe. Zdający podeszli do zadania bardzo profesjonalnie i 35 osób uzyskało promocję na wyższe KYU. Gratulacje dla zdających!


13.06.2022
Gościnne Kutno
W sobotę wystartowaliśmy w turnieju w Kutnie. Był to bardzo udany i pożyteczny dla nas turniej. Każdy miał okazję stoczyć kilka walk, więc szkoleniowo jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze notując następujące wyniki:

I miejsca - Maja Mizer, Aleksandra Zielińska, Karol Halbina i Paweł Kubka
II miejsca - Wojciech Legwiński i Jan Kotusiewicz
III miejsca - Tomasz Cesarz i Antoni Łowicki
V miejsca - Antoni Kowalski, Krzysztof Michliński, Tomasz Mitko-Staworzyński i Emil Strzyżewski
Gratulacje dla zawodników!


15.05.2022
Same Judo Cup VI
W czasie ostatniego weekendu nasi zawodnicy wzięli udział w bardzo wymagającym międzynarodowym turnieju Same Judo Cup w Zielonce koło Warszawy. Na starcie zameldowało się bardzo wiele ekip zagranicznych, a ilość startujących przekroczyła 1000 osób. Nie było łatwo o wygraną walkę, a co dopiero o miejsca na podium. Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Pierwsze miejsce zajęła Ola Zielińska, na drugim stopniu podium stanął Janek Kotusiewicz. Piate miejsca przypadły w udziale Antoniemu Kowalskiemu, Pawłowi Kubce oraz Tokowi Mitko-Staworzyńskiemu. Na siódmym miejscu Marek Kołacz. Pozostali nie przebili się do strefy punktowanej, ale zebrali kolejne doświadczenia, które zaprocentują w przyszłości. Gratulacje!


13.05.2022
Eliminacje w Uniejowie
W dniu 24 kwietnia w Uniejowie odbyły się Mistrzostwa Polski Środkowej tańca mażoretkowego i cheerleaderingu. Z naszego klubu startowały trzy zawodniczki: Maja Kaszkiewicz w kategorii flaga juniorka, Ania Janek w kategorii pompon juniorka oraz nasza trenerka Oliwia Szydłowska w kategorii pompon seniorka. Gratulujemy udanego startu i zakwalifikowania się do Mistrzostw Polski w Kędzierzynie Koźlu.


30.04.2022
Turniej w Grodzisku
W niedzielę startowaliśmy w turnieju judo w Grodzisku Mazowieckim. Bardzo wymagające zmagania. Dużo zawodników w każdej wadze. Zawody udane, walki zacięte. Nikt z naszych nie odpuszczał. Widać u wielu osób, że sobotnie randori zaczyna przynosić efekty. Pierwsze miejsce zajęła w swojej wadze Aleksandra Zielińska, trzecie miejsca zajęli Antoni Kowalski, Antoni Łowicki i Janek Kotusiewicz. Tuż za podium na miejscach piątych Aleksander Buss, Tomasz Mitko-Staworzyński i Casper Surowiński. Siódme miejsca zajęli Krzysztof Michliński, Paweł Kubka, Marek Kołacz, Jędrzej Banach. Pozostałym nie udało się pomimo dobrych walk przedostać się do strefy punktowanej. Gratulacje dla wszystkich zawodników za walki i zaangażowanie. Już za dwa tygodnie ponownie meldujemy się w Warszawie na kolejnym turnieju.


30.04.2022
Ikizama Cup
Pierwsze zawody w tym roku. Startowało dwoje naszych zawodników. W kategorii U12 do 29 kg bezkonkurencyjna była Aleksandra Zielińska. Wygrała wszystkie walki i zdobyła złoty medal. Kategoria była wyjątkowo licznie obsadzona (28 zawodniczek) i droga do złota nie była łatwa. W kategorii U16 (-60kg) zadebiutował Kamil Lewandowski. Kamil nie przebił się do miejsc punktowanych wygrywając jedną walkę i przegrywając dwie
Gratulacje dla zawodników!


10.03.2022
Obozy letnie
Znamy już terminy i miejsca obozów. Zapraszamy do zakładki Dla rodzica - ważne informacje

13.01.2022
Pracowity weekend zawodników Kokoro
Wiele działo się w ten weekend. W sobotę nasi zawodnicy wzięli udział w dwóch turniejach odbywających się w Łodzi, a w niedzielę odbyły się egzaminy na stopnie szkoleniowe dla osób wyznaczonych przez trenerów.

W turnieju "Świąteczne Zmagania Judo" organizowanym przez klub Judo Heros wzięło udział jedenaścioro naszych judoków.

Grupa młodsza:
Paweł Kubka - 1 miejsce
Karol Halbina - 1 miejsce
Maja Mizer - 2 miejsce
Antoni Łowicki - 3 miejsce

Grupa starsza:
Aleksandra Zielińska - 1 miejsce
Zofia Mikłasz - 1 miejsce
Tomasz Mitko-Staworzyński - 2 miejsce
Aleksander Buss - 3 miejsce
Jan Kotusiewicz - 3 miejsce
Marek Kołacz - 3 miejsce
Antoni Kowalski - 3 miejsce

W turnieju zorganizowanym przez Pałac Młodzieży wystąpiło trzech naszych zawodników. Kamil Lewandowski, Dariusz Jaworowski i Marek Kołacz zajęli trzecie miejsca w swoich kategoriach wagowych.
W niedzielę 25 osób zdało na kolejne stopnie szkoleniowe.
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników!


13.12.2021
Skierniewice
Kolejne zawody i kolejne dobre walki naszych zawodników. W Skierniewicach do walk wyszło sześcioro naszych zawodników. Pierwsze miejsce zajęła Ola Zielińska, na drugim stopniu podium Kamil Lewandowski, trzecie miejsca przypadły w udziale pozostałym zawodnikom: Paweł Kubka, Dariusz Jaworowski, Casper Surowiński i Colin Surowiński. Gratulacje!


23.11.2021
Wystartowali w Sochaczewie
Tym razem odwiedziliśmy Sochaczew walcząc w turnieju międzynarodowym. Było wiele ciekawych walk i emocjonujących chwil. Wszyscy zasłużyli na pochwałę i uznanie ze strony trenera za postawę na macie. Wyniki zawodów:

1 miejsca: Aleksandra Zielińska, Radosław Kierski, Paweł Kubka, Kamil Lewandowski
2 miejsca: Jędrzej Banach, Mikołaj Kowalewski, Casper Surowiński
3 miejsca: Antoni Kowalski
4 miejsca: Emil Strzyżewski
5 miejsca: Tomasz Mitko-Staworzyński, Colin Surowiński
7 miejsca: Marek Kołacz
Tydzień wcześniej Kamil Lewandowski zajął drugie miejsce w Lidze Szkolnej w Łodzi.
Gratulujemy!15.11.2021
Kamil znów na podium
Kolejne zawody w Warszawie i kolejny dobry występ Kamila Lewandowskiego. Kamil wygrał trzy walki i jedną przegrał zajmując drugie miejsce w V Turnieju o Puchar Burmistrza Bemowa. Gratulacje!


02.11.2021
Udany występ w Michałowicach
Bardzo udany występ naszych zawodników w Michałowicach k/ Warszawy. Dla wielu były to pierwsze w życiu zawody, ale wszyscy spisali się na medal. Pierwsze miejsce w swoich kategoriach zajęli: Aleksandra Zielińska, Kamil Lewandowski i Paweł Kubka; Trzecie miejsce zajął Jan Kotusiewicz; czwarte miejsca zajęli Karol Halbina i Mikołaj Kowalewski; na piątym miejscu zawody ukończyli Aleksander Buss, Antoni Łowicki i Emil Strzyżewski. Gratulacje dla wszystkich zawodników!
18.10.2021
Zapraszamy na obóz zimowy 2022
W tym roku jedziemy w Góry Świętokrzyskie w terminie 19 - 25 luty 2022. Więcej szczegółów w zakładce Dla rodzica - ważne informacje


27.09.2021
Medale Mistrzostw Świata naszych zawodniczek
Fantastyczne, jeszcze ciepłe wiadomości z Mistrzostw Świata, w których pod wodzą Pani Ani Pietrzak startowały nasze zawodniczki. Oliwia Szydłowska zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w kategorii solo pompom teen oraz została uznana najlepszą zawodniczką wszystkich kategorii solowych. Maja Kaszkiewicz oraz Ania Janek zdobyły II wicemistrzostwo świata w kategorii small groups pompom youth. Dodatkowo Ania Janek startując w parze z koleżanką z Aleksandrowa Łódzkiego zajęła piąte miejsce w kategorii duo baton youth. Ogromne gratulacje dla dziewczyn i Pani Ani!!!


21.06.2021
Nasze mażoretki z sukcesami w Grand Prix
I International Gran Prix już za nami. Online Majorettes International Grand Prix to otwarty konkurs dla mażoretek i cheerleaderek ze wszystkich krajów, należących do wszystkich stowarzyszeń. W konkursie startowało wiele krajów min : Republika Czeska, Polska, Węgry, Rumunia, Kazachstan. Zawodniczki z naszego klubu także wzięły udział stając na podium w dwóch kategoriach tanecznych. Oliwia Szydłowska - 1 miejsce w kategorii solo pompon senior, Ania Janek - 3 miejsce w kategorii solo pompon junior. Udział wzięły również - Maja Kaszkiewicz solo flaga junior, Lena Jurkiewicz solo baton junior, Ania Janek oraz Zosia Różycka - duet baton, Karina Saletnik oraz Alicja Książkiewicz duet pompon. Gratulujemy!


10.06.2021
Ola wygrywa w Grodzisku
Ola Zielińska przedłuża serię zwycięstw w turniejach judo. W Grodzisku po raz kolejny była niepokonana zajmując pierwsze miejsce. Gratulujemy!


09.06.2021
Sukcesy Oliwii Szydłowskiej
Oliwia Szydłowska zdobyła dwa puchary na I International Online Dance Art Festiwal "Happy Dancer". W stylu jazz stanęła na II stopniu podium, a w stylu modern na III. Gratulujemy srebrnego i brązowego medalu naszej pracowitej tancerce!


25.05.2021
Magda ponownie akademicką wicemistrzynią Polski
Akademickie wicemistrzostwo 🥈 Polski dla Magdaleny Jarkowskiej. Magda stoczyła pięć walk, cztery kończąc przed czasem. W finale musiała uznać wyższość rywalki, ale zawody możemy uznać za bardzo udane. Gratulacje!


24.05.2021
Dobra postawa Mateusza w Kutnie
Mateusz Stępień bardzo dobrze zaprezentował się w XIII Mistrzostwach Kutna zdobywając srebrny medal (3:1). Gratulujemy!


17.05.2021
Ola Bezkonkurencyjna w Warszawie
Bardzo udany start naszej zawodniczki Oli Zielińskiej w Warszawie. Ola na turnieju SameJudo Cup po trzech zwycięstwach zajęła pierwsze miejsce w wadze do 29 kg. Gratulujemy!


10.05.2021
Srebrny i brązowy medal Mistrzostw Świata!
Wicemistrzostwo 🥈i drugie Wicemistrzostwo Świata 🥉w tańcu sportowym federacji IDF dla naszej zawodniczki Oliwii Szydłowskiej. W związku z panującą sytuacją zaległe Mistrzostwa świata IDF za 2020 r. odbyły się w formie online. Oliwia zaprezentowała dwie choreografie, jedną przygotowaną przez panią Aleksandrę Żak, w której zajęła 2 miejsce w kategorii disco slow solo młodzieżowcy, a drugą własną, dzięki której Oliwia wywalczyła 3 miejsce w kategorii dance show contemporary solo młodzieżowcy. Gratulacje !


30.03.2021
V miejsce w Pucharze Polski Seniorów
Gratulacje dla naszej zawodniczki, Magdaleny Jarkowskiej 👏. Podczas Pucharu Polski Seniorów w judo Magda zajęła 5 miejsce.


15.03.2021
Eliminacje do Mistrzostw Polski
Gratulacje dla naszej zawodniczki, Oliwii Szydłowskiej 👏. Podczas eliminacji do Mistrzostw Polski (pod patronatem Polskiego Związku Tańca Sportowego) Oliwia zajęła 4 razy 2️⃣ miejsce, i raz 4️⃣.


15.03.2021
Zapraszamy na klubowe randori
Już w najbliższą sobotę 13 marca o godzinie 9:00 rozpoczynamy cykliczne klubowe randori dla wszystkich trenujących w KOKORO. Plan randori dostępny w klubie na tablicy ogłoszeń.

09.03.2021
Zapraszamy na obóz letni
W tym roku obóz letni odbędzie się w Łazach nad morzem. Więcej informacji w zakładce Dla rodzica - ważne informacje

09.03.2021
Pierwszy start młodych judoków w tym roku
Pierwszy, po dłuższej przerwie, start naszych młodszych zawodników możemy uznać za udany. Na turnieju w Tuliszkowie każdy z zawodników stoczył od dwóch do czterech walk. Były zwycięstwa i porażki, ale to jest wpisane w sport. Na pierwszym stopniu podium zameldowała się Aleksandra Zielińska, trzecie miejsce zajął Aleksander Stępień. Piąte miejsca przypadły w udziale Tymkowi Draniewiczowi i Mateuszowi Stępniowi, a siódme Alanowi Mikołajczykowi. Gratulacje za udany występ!

08.03.2021
Medal Mistrzostw Polski Młodzików w judo
Bardzo dobre wieści z Poznania. W Mistrzostwach Polski Młodzików nasz zawodnik Aleksander Lesniak zdobył tytuł wicemistrza Polski w kategorii +90 kg. Sukces Olka cieszy tym bardziej, że jest on przykładem ogromnej pracowitości i sumienności. Olek nie odpuszczał żadnego treningu i ciężko pracował na swój sukces. Gratulacje!

14.12.2020
Kolejne Medale Mistrzostw Polski w tańcu sportowym
Kolejne udane Mistrzostwa Polski w tańcu sportowym, oraz Puchar Polski PZTS. Na mistrzostwach Oliwia Szydłowska zaprezentowała 4 choreografie i zajęła:
1 miejsce w kategorii disco slow solo młodzieżowcy w choreografii Oli Żak
3 miejsce w kategorii dance show contemporary solo młodzieżowcy
3 miejsce w kategorii fantasy show solo młodzieżowcy
3 miejsce w kategorii free dance solo młodzieżowcy
(Z własnymi choreografiami)
Na Pucharze Polski zdobyła:
1 miejsce w kategorii disco slow solo młodzieżowcy
1 miejsce w kategorii dance show contemporary solo młodzieżowcy
1 miejsce w kategorii free dance solo młodzieżowcy
2 miejsce w kategorii fantasy show solo młodzieżowcy
Gratulujemy!

04.12.2020
XV Mazowiecki Turniej Judo
Bardzo dobry występ naszych najmłodszych zawodników na XV Mazowieckim Turnieju Judo.
Aleksandra Zielińska (1) 🏅
Klaudia Kaźmierczak (2) 🥈
Danill Zabutnenko (2) 🥈
Andrii Zabutnenko (2) 🥈
Alan Mikołajczyk (3) 🥉
Tymon Zwierzchowski (4)
Oliwier Kaźmierczak (5)
Mieszko Piórkowski (5)
W zawodach dzielnie walczyli Sergiusz Lonc, Antek Grzywa, Tymek Draniewicz, Iga Przybylska, Kajetan Piórkowski, Casper Surowiński, Sebastian Wojtysiak nieznacznie tylko ustępując starszym zawodnikom z innych klubów, czasem dopiero po dwóch dogrywkach lub po kontuzji 💪💪💪


07.12.2020
Medal Mistrzostw Polski Młodzieży
W sobotnich Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Józefowie k/Warszawy bardzo dobry występ zanotowała nasza zawodniczka Magdalena Jarkowska. Magda została brązową medalistką Mistrzostw Polski do lat 23. Gratulacje dla zawodniczki! 👏.

30.11.2020
Wygrane Oliwii Szydłowskiej
Gratulacje dla Oliwii Szydłowskiej, której ciężka praca została doceniona na kolejnych zawodach tańca sportowego 👏.
1. miejsce w kategorii dorosłych jazz dance poziom średnio-zaawansowany 🥇
2. miejsce w kategorii dorosłych show dance poziom zawansowany🥈
1. miejsce w kategorii dorosłych modern/contemporary poziom średnio-zaawansowany 🥇

26.10.2020
Medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w judo
Bardzo dobre wiadomości z Mistrzostw Polski juniorów młodszych w Zamościu. Brązowy medal zdobył Aleksander Kovbasiuk. Aleksander w walce o podium pokonał kolegę klubowego Bruno Jesionka, który tym samym zajął również doskonałe, piąte miejsce. Gratulacje dla zawodników!

24.10.2020
Oliwia piąta w Mistrzostwach Polski
Nasza zawodniczka Oliwia Szydłowska, trenująca taniec sportowy i odnosząca sukcesy w tej dyscyplinie nie zwalnia tempa. Gratulujemy Oliwii wspaniałych osiągnięć ‼️👏
We wrześniu odbyło się kilka bardzo ważnych zawodów, pierwsze to Krajowe Mistrzostwa Polski IDO, gdzie wystartowała pierwszy raz w życiu w nowej federacji i zajęła 5 miejsce w kategorii Modern 17+ Duety oraz 6 miejsce w kategorii Show Dance 17+ Soliści. Poziom był ogromnie wysoki. Tydzień po tym wydarzeniu odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski w innej federacji PZTS-sport , gdzie w aż 4 kategoriach: Fantasy Show, Disco Slow, Free Dance, Solo młodzieżowcy zajęła 1. miejsca, a w kategorii Contemporary - 4. miejsce."

12.10.2020
Starty Judoków
W sobotę 10 października nasi zawodnicy wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbywały się w Warszawie. Na najwyższym stopniu podium stanęli Aleksander Leśniak i Nazar Hornich, 3. miejsce zajął Aleksander Piłka. Na 5. miejscu zameldował się Jakub Cichomski. MUKS Kokoro w klasyfikacji medalowej chłopców zajął 1. miejsce. Gratulacje dla zawodników i trenera!


12.10.2020
Medal Akademickich Mistrzostw Polski
Miło nam poinformować o udanych startach naszych zawodników. W czwartek w Akademickich Mistrzostwach Polski wystartowała Magdalena Jarkowska. Magda została akademicką wicemistrzynią Polski.
W Warszawie w eliminacjach do Mistrzostw Polski juniorów młodszych bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy. Awans uzyskali Oleksandr Kovbasiuk (1), Bruno Jesionek (2), Artur Skromyda (3) oraz Maksym Kitsan (7). Gratulacje dla zawodniczki i zawodników KOKORO
Gratulujemy!

9.10.2020
Judo - start sezonu
Zawody gonią zawody. Sochaczew x 2, Wrocław, Warszawa. Czas podsumować ostatnie starty naszych zawodników, gdyż jest się czym chwalić.
W Sochaczewie w Pucharze Polski Juniorów debiutująca w wadze 48 kg Natalia Stokłosa wygrywa zdobywając złoty medal. Na piątym miejscu zawody kończy Yurii Kalinchyk. Dla odmiany w Sochaczewie, w turnieju dzieci nasi najmłodsi zajmują:
1 miejsce - Jakub Cichomski
2 miejsce - Aleksandra Kowal i Daniil Zabutnenko
3 miejsce - Alicja Książkiewicz, Tymoteusz Draniewicz i Sergiusz Lonc
4 miejsce - Claudia Kaźmierczak
5 miejsce - Barbara Olesiejuk i Casper Surowiński
7 miejsce - Olivier Kaźmierczak
W zawodach International Judo League we Wrocławiu osiągamy następujące wyniki:
1 miejsce - Claudia Kaźmierczak
3 miejsce - Aleksandra Kowal, Jakub Cichomski, Tadeusz Książkiewicz, Oleksii Lesniak, Oleh Pilka, Daniil Zabutnenko
5 miejsce - Yulia Kritsak, Oleksandr Diakiv, Tymoteusz Draniewicz, Sergiusz Lonc
7 miejsce - Barbara Olesiejuk
Wreszcie największy turniej międzynarodowy w Polsce - Warsaw Judo Open, który zgromadził na starcie 1650 zawodniczek i zawodników. Bardzo dobra postawa Natalii Stokłosa i trzecie miejsce w kategorii -48 kg do lat 21. Gratulacje dla wszystkich startujących!
14.10.2019
Mistrzostwo Polski
W Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Sambo. Po raz kolejny Mistrzynią Polski w wadze do 64 kg została Magdalena Jarkowska.
W tym samym dniu odbył się również pierwszy turniej dla dzieci w Sambo, w którym wystartowało dziesięcioro naszych zawodników. W turnieju brały udział również dzieci z innych dyscyplin sportu, między innymi jujitsu, BJJ itp. Nasi nie dali szans przeciwnikom zdobywając komplet złotych medali. Pierwsze miejsca zajęli: Claudia Kaźmierczak, Aleksandra Kowal, Alicja Książkiewicz, Jakub Cichomski, Tymoteusz Draniewicz, Paweł Hase, Olivier Kaźmierczak, Tadeusz Książkiewicz, Sergiusz Lonc oraz Casper Surowiński Gratulacje dla Mistrzyni i wszystkich startujących!
18.06.2019
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Judo
Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że nasza zawodniczka Natalia Stokłosa zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Tym samym Natalia obroniła tytuł zdobyty przed rokiem. Na piątym miejscu uplasował się Bruno Jesionek przegrywając walkę o brązowy medal. Poza strefą punktowaną Adrian Kasiński. Gratulacje dla zawodniczki i zawodników
06.05.2019

Wielkopolski Międzynarodowy Puchar Judo - Poznań-Suchy Las - 24 marca
Udany wyjazd do Poznania naszych uczniów. Wystartowaliśmy w kategoriach U10, U12, U14, U16 (Puchar Polski) oraz U18. Dobre walki, zbieranie kolejnych doświadczeń, to był główny cel naszego wyjazdu. Zajęte miejsca:
1 miejsca: Janina Nowoselska, Illia Oliinyk, Ruslan Korop
2 miejsca: Barbara Syromyatnikova, Tadeusz Książkiewicz, Tymoteusz Draniewicz,
3 miejsca: Sergiusz Lonc, Jakub Cichomski, Vitalii Ambroziak, Yurii Kalinchyk, Vitalii Polishchuk
5 miejsca: Alicja Książkiewicz, Adrian Kasiński, Kamil Lewandowski
7 miejsca: Dmytro Verichev, Casper Surowiński, Sebastian Wojtysiak
Pozostali poza miejscami punktowanymi
Gratulacje dla zawodników
14.04.2019
Mała Liga KOKORO - II zawody
W niedzielę nasi najmłodsi rywalizowali w II Edycji Małej Ligi KOKORO. Jak zwykle było wiele emocji, ale wszyscy byli bardzo dzielni. Widać spory progres u tych, którzy regularnie uczestniczą w sobotnich randori. Gratulacje dla wszystkich uczestników.
20.03.2019
Starty Judoków
Nasi zawodnicy wzięli udział w silnie obsadzonym Międzynarodowym Pucharze Czech Grand Prix Ostrava 2019. Na starcie stanęło ponad 1500 zawodniczek i zawodników. Po zawodach wzięliśmy udział w campie. Możemy być zadowoleni z pierwszego w tym roku startu i postawy naszych zawodników:
1 miejsce - Natalia Stokłosa
2 miejsca - Illia Oliinyk oraz Ruslan Korop
3 miejsce - Yurii Kalinchyk
9 miejsce - Sergiusz Lonc
Tymoteusz Draniewicz i Vitalii Polishchuk nie przebili się przez eliminacje.

We wcześniejszym starcie w Pucharze Europy wystartowało dwoje naszych zawodników. We Włoszech Natalia Stokłosa zajęła 9 miejsce, a w Hiszpanii Bruno Jesionek nie przebił się przez eliminacje. Już wkrótce kolejne starty i kolejne wyzwania

Gratulujemy!
14.03.2019
Sukcesy judoków
Pracowity weekend za nami. Aż trzy turnieje, w których uczestniczyliśmy w sobotę. Na początek dobre wieści z Gyor na Węgrzech, gdzie w Pucharze Europy kadetów nasza zawodniczka Natalia Stokłosa zajęła piąte miejsce.

W Gdańsku nasi najwyżej sklasyfikowani po sześciu turniejach ligi zawodnicy walczyli w mocno obsadzonej International Judo League. Wysłaliśmy siódemkę zawodników, pięciu wraca z medalami.
1 miejsca: Dariusz Jaworowski, Iliia Oliinyk
2 miejsce: Sergiusz Lonc
3 miejsca: Krystian Jarosik, Kamil Lewandowski

Do Sochaczewa na turniej międzynarodowy pojechało 23 naszych uczniów. Zawody z racji skali trudności spełniły swoje zadanie, gdyż pozwoliły wszystkim powalczyć kilka razy, a o to głównie chodziło. Zdobyliśmy 19 medali:
1 miejsca: Larysa Hnatchuk, Yurii Kalinchyk, Ruslan Korop, Oleksandr Kovbasiuk, Oleksandr Mateichuk, Bartłomiej Mokros, Janina Nowosielska, Stanisław Tsuryk, Dmytro Verichev, Tatiana Wachowska
2 miejsca: Adrian Kasiński, Aleksandra Kowal, Iga Przybylska, Artur Shkromyda,
3 miejsca: Tymoteusz Draniewicz, Tymofii Kotyrlo, Alicja Książkiewicz, Yurii Svishchevskyi, Tymon Zwierzchowski
5 miejsca: Antoni Grzywa, Paweł Hase, Yurii Vakhovskyi
Gratulacje dla wszystkich zawodników
18.11.2018
Mistrzostwa Świata w Sambo
Dobre wieści z Gruzji, gdzie dwie zawodniczki klubu KOKORO walczyły w Mistrzostwach Świata w Sambo. Wicemistrzynią Świata do lat 18 została uczennica klasy Ia LO Natalia Stokłosa, a na VII miejscu w kategorii do lat 20 zameldowała się Magdalena Jarkowska. Gratulujemy!
16.10.2018